Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama

tohum's POWER™ Agency

Aslında tohum’s™ bir Dijital Pazarlama Ajansı olmanın oldukça ötesindedir. Öncelikle dijital reklam bütçenize göre potansiyel müşteri sayınızı belirliyoruz. Buna bağlı olarak kazanç tahmin analizinizi çıkartıyoruz. Daha sonra yeni müşteri kazanma maliyetinizi hesaplıyor ve reklamlar yayınlanmadan önce size öngörü olarak veriyoruz. Tüm bu süreçleri tamamen ücretsiz olarak sunuyoruz, çünkü ilk hedefimiz birlikte ne kadar başarılı olacağımızı görmektir. 

tohum’s POWER™ Agency, dijital pazarlama stratejilerini geliştirmek, maliyetlerini düşürmek, dönüşüm oranını kısa zamanda artırmak isteyen işletmelere hizmet veren, yeni nesil Dijital Pazarlama Ajansı ‘dır. Başarınızı dijital dünyaya taşımayı arzu ediyorsanız doğru yerdesiniz. tohum’s POWER™” metoduyla, işletmelerin dijital pazarlama tohumlarını sağlam atmalarını ve mevcut işletmelerinin meyve veren bir ağaca dönüşmesini sağlıyoruz.

"POWER™" yeni nesil dijital pazarlama

POWER™ : Agile CoachingSEO Art & Science ve Google ADS Data Science modellerinin bütünleştirilmesiyle oluşan bilime dayalı bir sanattır. Çünkü bu metot dijital pazarlama ve koçluğun harmanlanmasıyla oluşturulmuş dijital bir sihirdir. Bu sihrin ana malzemeleri titiz çalışma ve emek ile birleştirilmiş deneyimli insan zekasıdır.

Bu sihirli yöntemle web sitesi ziyaretçi sayınızı artırırken, aynı zamanda çevik koçluk, dijital danışmalık hizmeti, SEO danışmanlığı ve Facebook, Instagram, Twitter gibi platformlarda sosyal medya yönetimi hizmeti de veriyoruz. Google Ads, SEO ve Web Siteniz bir bütünü oluşturmaktadır. Ancak bu hizmetlerin hepsi koordineli şekilde yapılırsa başarı gerçekleşir. tohum’s POWER™ yöntemiyle biz, hem GOOGLE ADS, hem SEO hem de Web Sitesi Optimizasyon hizmetini bütünleşik olarak veriyoruz. Tam da bu yüzden POWER kesinlikle bot yazılım değildir. Kısa zamanda, daha az harcayarak, yüksek verimli dijital reklam kampanyaları oluşturuyoruz.

4 Adımda POWER™ Yöntemi

DİNAMİK ANALİZ

İlk adımda, bütçenize ve hedeflerinize göre özelleştirilmiş pazarlama stratejisi ve satış öngörüsü yapıyoruz. Öncelikle, MAGIC yöntemi ile elde edeceğiniz kazancı tahmin ediyoruz. Dijital pazarlamada düşük bütçeyle en yüksek kazancı nasıl elde edeceğinizin formülünü çıkartıyoruz.

ÇEVİK WEB SİTESİ

İkinci adımda, web sitenize, kullanıcı dostu hale getirip, kullanıcı deneyimini yükselterek arama motorlarını daha hızlı yakalayacak çeviklik kazandırıyoruz. Bu sayede web sitenizin içerikleri hem ziyaretçilerinizin hem de arama motorlarının dikkatini çeker.

NOKTA ATIŞI

Üçüncü adımda özel hesap yöneticiniz, işinize, sektörünüze ve hedef kitlenize uygun bir dijital pazarlama stratejisi oluşturabilmek için şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi öğrenir ve hedeflerinizi anlar. Potansiyel müşterileri satışa dönüştüren bir reklam kurgusu oluşturur.

KAZANÇ

Son adımda sadece rapor değil, müşteri de gönderiyoruz. Çok kısa sürede potansiyel müşteriler web sitenizi ziyaret etmeye başlar. Bu hedefli müşterilerin satışa dönüşme oranı oldukça yüksektir. MAGIC yönteminin dönüşüm oranları sektör ortalamasının 4 ila 10 katına kadar ulaşmaktadır.

Dijital Pazarlama Ajansı

POWER™ Nedir? Ne Değildir?

Öncelikle “POWER™ Yöntemi”, Agile CoachingSEO Art & Science ve Google ADS Data Science modellerinin bütünleştirilmesiyle oluşan bilime dayalı bir sanattır. 

Bir başka değişle, POWER™ Yöntemi; dijital pazarlama ve koçluğun harmanlanmasıyla oluşturulmuş dijital bir sihirdir. Ancak bu sihrin ana malzemeleri titiz çalışma ve emek ile birleştirilmiş deneyimli insan zekasıdır.

POWER™ Yöntemi’nde web sitesi ziyaretçi sayınızı artırmanın yanında, işletmenize çevik koçluk, dijital danışmalık ve SEO danışmanlığı da veriyoruz. Bunun yanı sıra Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızı düzenleyerek, POWER ‘ı artırıyoruz. 

Google Ads, SEO ve Web Sitesi bir bütünün ayrılmaz parçalarıdır. Başarı ancak tüm bunların birlikte uygulanmasıyla gerçekleşir. Öncelikle maliyetleriniz düşer, zamanla kârlılığınız artar ve işletmeniz hızlı bir şekilde başarıya ulaşır. Tam da bu yüzden POWER kesinlikle bir bot yazılım değildir.

Tohum’u sağlam olan işletmeler kazanır!

İşletmenizin başarısı için paradan çok mental sermayeye ihtiyaç vardır. Fikrin en büyük dostu deneyimdir.
0 x
Satışlarınızı 10 Kata Kadar Artırır
1 x
Dijital Reklam Maliyetlerinizi 3 Kata kadar Düşürür

Uzman Takip, Sihirli Dokunuşlar

POWER™ dört farklı adımdan oluşur. Tüm adımlarda tohum’s™ uzmanları sizlerle sürekli temasta olur. Ama en önemlisi hedeflerinizi anlayarak, başarınız için sizlere koçluk yapar ve sihri ile dijital platformlarda görünürlüğünüzü kısa sürede arttırır. Web siteleri ön yüz ve arka yüz olarak iki ana kısımdan oluşur. Ancak işletmeler daha çok web sitesinin ön yüzüne özen gösterirler. Buna karşın Google arka yüz ile de ilgilenir. Dolayısıyla bu tarz web sitelerinde ziyaretçiler ve tıklamalar beklenenin altında seyreder.

Çevik Web Siteleri;

Tam da bu noktada biz, tohum’s™ uzmanları olarak, hedef müşterilerinizin en kısa zamanda web sitenizi ziyaret etmesini sağlayacak kurguyu oluştururuz. Web sitenize arama motorlarını yakalacayacak çevikliği kazandırıyoruz. Web sitenizi kullanıcı dostu hale getirip kullanıcı deneyimini artırıyoruz.

Böylelikle web siteniz hem ziyaretçilerinizin hem de arama motorlarının dikkatini çekiyor. Bu sayede, web sitesi ziyaretçilerinizin çoğu müşteriye, yani satışa dönüşüyor. Dolayısıyla tüm bu süreçlerde web sitenizi ve ziyaretçilerinizi birlikte takip ediyoruz.

POWER™ Dijital Pazarlama Paketini Seç

Start POWER™
Google Ads
- 2 Kampanya 2' şer Alt Grup
SEO
- 2 Farklı Konuda SEO Çalışması
Sosyal Medya Paylaşımı
- Face. Ins.Twit. Ayda 1'er Paylaşım
Web Sitesi Optimizasyonu
- Kullanıcı Dostu - SEO Uyumlu
İçerik Yönetimi
- Ana Sayfa ve 2 Adet Landing Page
Stratejik Danışmanlık
- Ayda 1 Gün Düzenli Toplantı
Unlimited POWER™
Google Ads
- Sınırsız Kampanya ve Alt Grup
SEO
- Sınırsız Konuda SEO Çalışması
Sosyal Medya Paylaşımı
- Face. Ins.Twit. Ayda 4'er Paylaşım
Web Sitesi Optimizasyonu
- Kullanıcı Dostu - SEO Uyumlu
İçerik Yönetimi
- Tüm Web Sitesi
Stratejik Danışmanlık
- Haftada 1 Gün Düzenli Toplantı